Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać na przelewach do Polski!

Przelewy do Polski z Anglii. Jak przelać pieniądze do Polski?  Wyślij pieniądze do Polski z UK, USA, Kanady, Niemiec, Holandii, Austrii, Australii. Czym wysyłacie pieniądze do Polski. Szybkie transfery międzynarodowe. Porównaj kursy, opłaty. Tanie przelewy porównaj, porównanie firm Transferwise, Transfergo, EasySend, Western Union, Grosik, Transfery 24, Tonio, Azimo

Porównaj firmy oferujące przelewy do Polski. Sprawdź ranking, komentarze, recenzje, opinie na temat TransferWise, Transfergo, EasySend, Sami Swoi, Grosik, Transfer24, Western Union, Minutka, Opal Transfer, Azimo, Money gram, FuncikOpinie TrustpilotTrustpilot opinie
Jak wysłać grubszą kwotę funtów do PL
Funty Brytyjskie z Anglii do Polski

TransferGo - serwis umożliwiający tanie przelewy do Polski. Sprawdź niezależne opinie i komentarze na temat firmy.

 

 

Kiedy wysyłasz pieniądze za granicę, zwykle oczekujesz, że trafią one do odbiorcy z prędkością światła.

 

 

TransferGo jeszcze tego nie potrafi zagwarantować, ale… przez ostatnie dwa lata z sukcesem umożliwia przelewy międzynarodowe z możliwością odbioru pieniędzy następnego dnia roboczego.

 

 Co więcej, TransferGo podaje, iż ponad 60% transferów dociera do adresatów w ten sam dzień, w którym zostały wysłane, w dzisiejszych czasach ma to olbrzymie znaczenie, gdyż należy brać pod uwagę rynek, który jest niepewny i istnieje duże prawdopodobieństwo gwałtownych skoków cen walut.

 

 

 

Wyślij Pieniądze do PL

21/05/2015

Funty Brytyjskie z Anglii do Polski

Największą zaletą korzystania z serwisu TransferGo jest fakt,  iż został on zaprojektowany do pracy na dowolnym urządzeniu mobilnym; Android, iPhone, HTC… smartphone, tablet lub komputer.

 

To nie jest aplikacja. Nie musisz nic ściągać. Wystarczy przejść do transfergo.com z dowolnej przeglądarki, a strona sama dopasuje się do Twojego urządzenia.

 

 

Wielkim plusem dla TransferGo jest posiadanie polskojęzyczego serwisu. W odróznieniu do TransfweWise, bez znajomości języka angielskiego, po zajrzeniu na ich stronę, możemy znaleźć wszystkie niezbędne informacje o firmie, jej historii, celach, jak również uzyskać wiele niezbędnych informacji czytając FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania.

 

Swoją przygodę z TransferGo oceniam bardzo pozytywnie. Pamiętam jak przez pomyłkę zleciłem przelew do Polski podając zły numer konta. Używając skrótów klawiszowych Ctrl+C i Ctrl+V skopiowałem komórkę z Excela podającą identyfikator klienta zamiast numer konta bankowego. Nieświadomy tego co zrobiłem zatwierdziłem przelew. Pomyłkę odkryłem dopiero, gdy otrzymałem potwierdzenie o wykonaniu przelewu.

 

Fachowej pomocy udzieliła mi pani Justyna z zespołu TransferGo, która podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Zostałem poproszony o podanie właściwego numeru konta, oraz potwierdzenie SORT code, zostałem poinformowany o działaniach jakie zostaną podjęte w związku z moją sprawą. Ku mojemu zdziwieniu w zaledwie 2 dni od zgłoszenia pomyłki pieniądze dotarły na właściwe konto, a drogą mailową na bieżąco dostawałem informacje o postępach w mojej sprawie. Wszystko oczywiście zostało załatwione komfortowo, szybko i w języku Polskim.

 

TransferGo jest licencjonowaną, autoryzowaną instytucją płatniczą, której działalność reguluje Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) i nadzoruje Urząd Podatkowy HMRC, oznacza to, że TransferGo oferuje takie same standardy bezpieczeństwa jak zwykły bank.

 

 

TransferGo posiada ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

 

 

Sprawdź listę krajów w których działa TransferGo.

 

 

Oczywiście moja recenzja nie może się obejść bez ogólnego komentarza podsumowującego...

 

Uważam, że TransferGo, jest kolejną firmą godną polecenia. Jej największymi atutami jest wygodna dostępność serwisu na urządzeniach mobilnych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, oraz możliwość wyboru języka polskiego podczas przeglądania strony, czy korzystając z pomocy infolinii.

 

Zasłużenie wystawiam pozytywną opinię, polecając jej ofertę i usługi każdemu, kto chce przelać pieniądze do innego kraju. Transfergo posiada bardzo prosty, szybki i bezpieczny serwis, idealny jeśli chcesz przesłać pieniądze do 24 godzin na korzystnych warunkach, dział obsługi klienta jest zawsze bardzo pomocny i chętny do odpowiedzi, nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem od nich odpowiedzi na temat oferowanych usług czy cen.

KONTAKT:

 

www.transfergo.com

 

TransferGo

 

Napisz do nas:

hello@transfergo.com

 

Zadzwoń na numer:

+44 14 3830 5041

+48 58 881 05 00

 

Pon. - Pt.: 07:00 - 16:00

 

 

TransferGo

Level 42

One Canada Square

Canary Wharf

London

E14 5AB

United Kingdom

 

 

Firma TransferGo spełnia Twoje oczekiwania?

Zdecydowałeś się na skorzystanie z ich usług?

Jeżeli tak, będziemy bardzo wdzięczni jeżeli po jakimś czasie ponownie odwiedzisz naszą stronę i dodasz komentarz opisujący Twoje doświadczenia z firmą TransferGo.

Sprawdź co TransferGo porabia na ich facebookowym fanpage'u

Opinie użytkowników portalu Trustpilot

Nowa oferta TransferGo szybkie pszelewy do Polski z Anglii

Transfergo wprowadza EXPRESOWE przelewy do Polski!

 

20/05/2016

Firma TransferGo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadza do swojej oferty możliwość wysłania EXPRESOWEGO przelewu o nazwie DZIŚ, oraz TERAZ, dzięki któremu pieniądze zostaną dostarczone na konto odbiorcy w

30 minut od zlecenia przelewu!  Kuszący jest nie tylko czas i wysoki kurs wymiany, ale również jego opłata, która wynosi jedyne £1.99 dla przelewu DZIŚ, lub £4.99 dla szybkiego przelewu TERAZ, co obecnie stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku dla tego rodzaju przelewów.

 

Dla zapominalskich, lub osób mających w nawyku odkładanie wszystkiego na ostatnią chwile niewątpliwie wybór TransferGo będzie dobrym rozwiązaniem!

EXPRESOWE przelewy do Polski z TransferGo

31/10/2016

Nowość w TransferGo! Najnowsza aplikacja IOS jest już dostępna

TransferGo po raz kolejny w tym roku miło zaskakuje swoich użytkowników.

 

Najnowsza aplikacja IOS jest już dostępna do pobrania z App Store.

 

 

 

Ostatnio często otrzymujemy zapytania kierowane do nas poprzez formularz kontaktowy dotyczące wyboru firmy,

którą z czystym sumieniem możemy polecić.

 

 

 

Biorąc pod uwagę szybkość standardowego transferu, niski koszt wykonania przelewu, wysoki kurs wymiany walut oferowany przez TransferGo, pomocną i przyjazną obsługę klienta, oraz fakt iż firma nie spoczywa na laurach i ciągle się rozwija, wprowadzając systematycznie nowe udogodnienia możemy śmiało wystawić im naszą rekomendację!

  • TransferGo przelewy do Polski
  • TransferGo sprawdź opinię i recenzje
  • Transfergo, Opal transfer, transfer24,  azimo, money gram
  • TransferGo poleć znajomemu
  • Transfergo Opinia i recenzja, ranking porównanie
  • Transfergo opinie o firmie
  • TransferGo, opinie, recenzje, ranking
  • TransferGo porównywarka przelewów do Polski
  • TransferGo czyli jak najlepiej wysłać pieniadze do Polski