Opinie użytkowników Trustpilot

Sprawdź opinie użytkowników

Porównaj ceny Zdecyduj sam!

tanieprzelewy.comPrzelewy do Polski

Porównanie firm oferujących przelewy do Polski

Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać na przelewach międzynarodowych!

Porównywarka kart wielowalutowychPorównanie kart wielowalutowych
Logo firmy
4.5 gwiazdek na Trustpilt

4.7 na 5

35 593 opinii na Trustpilot

Tanie przelewy do Polski TransferGo recenzja opinie

Źródło:YouTube

TransferGo - serwis umożliwiający tanie przelewy do Polski.

Kiedy wysyłasz pieniądze za granicę, zwykle oczekujesz, że trafią one do odbiorcy z prędkością światła.

TransferGo jeszcze tego nie potrafi zagwarantować, ale… przez ostatnie dwa lata z sukcesem umożliwia przelewy międzynarodowe z możliwością odbioru pieniędzy następnego dnia roboczego.

Co więcej, TransferGo podaje, iż ponad 60% transferów dociera do adresatów w ten sam dzień, w którym zostały wysłane, w dzisiejszych czasach ma to olbrzymie znaczenie, gdyż należy brać pod uwagę rynek, który jest niepewny i istnieje duże prawdopodobieństwo gwałtownych skoków cen walut.

Największą zaletą korzystania z serwisu TransferGo jest fakt, iż został on zaprojektowany do pracy na dowolnym urządzeniu mobilnym; Android, iPhone, HTC… smartphone, tablet lub komputer.

To nie jest aplikacja. Nie musisz nic ściągać. Wystarczy przejść do transfergo.com z dowolnej przeglądarki, a strona sama dopasuje się do Twojego urządzenia.

Wielkim plusem dla TransferGo jest posiadanie polskojęzyczego serwisu. W odróznieniu do TransfweWise, bez znajomości języka angielskiego, po zajrzeniu na ich stronę, możemy znaleźć wszystkie niezbędne informacje o firmie, jej historii, celach, jak również uzyskać wiele niezbędnych informacji czytając FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania.

Swoją przygodę z TransferGo oceniam bardzo pozytywnie. Pamiętam jak przez pomyłkę zleciłem przelew do Polski podając zły numer konta. Używając skrótów klawiszowych Ctrl+C i Ctrl+V skopiowałem komórkę z Excela podającą identyfikator klienta zamiast numer konta bankowego. Nieświadomy tego co zrobiłem zatwierdziłem przelew. Pomyłkę odkryłem dopiero, gdy otrzymałem potwierdzenie o wykonaniu przelewu.

Fachowej pomocy udzieliła mi pani Justyna z zespołu TransferGo, która podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Zostałem poproszony o podanie właściwego numeru konta, oraz potwierdzenie SORT code, zostałem poinformowany o działaniach jakie zostaną podjęte w związku z moją sprawą. Ku mojemu zdziwieniu w zaledwie 2 dni od zgłoszenia pomyłki pieniądze dotarły na właściwe konto, a drogą mailową na bieżąco dostawałem informacje o postępach w mojej sprawie. Wszystko oczywiście zostało załatwione komfortowo, szybko i w języku Polskim.

TransferGo jest licencjonowaną, autoryzowaną instytucją płatniczą, której działalność reguluje Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) i nadzoruje Urząd Podatkowy HMRC, oznacza to, że TransferGo oferuje takie same standardy bezpieczeństwa jak zwykły bank.

TransferGo posiada ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Podsumowując: uważam iż TransferGo, jest kolejną firmą godną polecenia. Jej największymi atutami jest wygodna dostępność serwisu na urządzeniach mobilnych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, oraz możliwość wyboru języka polskiego podczas przeglądania strony, czy korzystając z pomocy infolinii.

Zasłużenie wystawiam pozytywną opinię, polecając jej ofertę i usługi każdemu, kto chce przelać pieniądze do innego kraju. Transfergo posiada bardzo prosty, szybki i bezpieczny serwis, idealny jeśli chcesz przesłać pieniądze do 24 godzin na korzystnych warunkach, dział obsługi klienta jest zawsze bardzo pomocny i chętny do odpowiedzi, nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem od nich odpowiedzi na temat oferowanych usług czy cen.

20/05/2016

Transfergo wprowadza EXPRESOWE przelewy do Polski!

EXPRESOWE przelewy do Polski TransferGo

Firma TransferGo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadza do swojej oferty możliwość wysłania EXPRESOWEGO przelewu o nazwie DZIŚ, oraz TERAZ, dzięki któremu pieniądze zostaną dostarczone na konto odbiorcy w

30 minut od zlecenia przelewu! Kuszący jest nie tylko czas i wysoki kurs wymiany, ale również jego opłata, która wynosi jedyne £1.99 dla przelewu DZIŚ, lub £4.99 dla szybkiego przelewu TERAZ, co obecnie stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku dla tego rodzaju przelewów.

Dla zapominalskich, lub osób mających w nawyku odkładanie wszystkiego na ostatnią chwile niewątpliwie wybór TransferGo będzie dobrym rozwiązaniem!

Wysokość opłat w TransferGo
TransferGo przelewy do polski 01
TransferGo przelewy do polski 02
TransferGo przelewy do polski 03
TransferGo przelewy do polski 04
TransferGo przelewy do polski 05
TransferGo przelewy do polski 06
TransferGo przelewy do polski 07
TransferGo przelewy do polski 08
TransferGo przelewy do polski 09

KONTAKT:

www.transfergo.com

Napisz do nas:

hello@transfergo.com

Zadzwoń na numer:

UK: +44 14 3830 5041

PL: +48 58 881 05 00

Adres:

TransferGo

Level 42

One Canada Square

Canary Wharf

London

E14 5AB

United Kingdom

Opinie użytkowników TransferGo
Anna Woźniak Doradca finansowy
Karta mBank - usługa mKantorUsługa wielowalutowa mBanku - mKantormKantor - darmowa usługa wielowalutowa do Twojego konta

Gdziekolwiek jesteś masz dostęp do 10 walut które łatwo wymienisz w aplikacji mobilnej lub w serwisie transakcyjnym

Japonia JPY
JPY
Norwegia NOK
NOK
Szwecja SEK
SEK
Czechy CZK
CZK
Dania DKK
DKK
Węgry HUF
HUF
Unia Europejska EUR
EUR
USA USD
USD
Szwajcaria CHF
CHF
Wielka Brytania GBP
GBP