Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać na przelewach do Polski!

Przelewy do Polski z Anglii. Jak przelać pieniądze do Polski?  Wyślij pieniądze do Polski z UK, USA, Kanady, Niemiec, Holandii, Austrii, Australii. Czym wysyłacie pieniądze do Polski. Szybkie transfery międzynarodowe. Porównaj kursy, opłaty. Tanie przelewy porównaj, porównanie firm Transferwise, Transfergo, EasySend, Western Union, Grosik, Transfery 24, Tonio, Azimo

Porównaj firmy oferujące przelewy do Polski. Sprawdź ranking, komentarze, recenzje, opinie na temat TransferWise, Transfergo, EasySend, Sami Swoi, Grosik, Transfer24, Western Union, Minutka, Opal Transfer, Azimo, Money gram, FuncikOpinie TrustpilotTrustpilot opinie

TransferGo ma dla Ciebie wielkanocną niespodziankę!

 

 

Wielkanoc tuż za rogiem, a my z niecierpliwością czekamy, aby rozpocząć Wielkanocne Świętowanie!

 

 

Pragniemy podarować Ci kod na bezpłatny przelew międzynarodowy, dzięki któremu będziesz mógł podzielić się radością z bliskim w Polsce. Za pomocą kodu WIELKANOCPL możesz przesłać pieniądze bez uiszczania opłaty za przelew.

 

Kod jest ważny do 31 marca 2016 r.

TransferGo przelewy do Polski

17/03/2016

Funty Brytyjskie z Anglii do Polski

19/03/2016

Już 30 kwietnia 2016 na indigo at The O2 koncert Lady Pank 35 lat na scenie. EasySend jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia, dlatego czeka już na Was 5 darmowych, podwójnych wejściówek na koncert!

 

Są jacyś chętni?

 

Obserwujcie profil EasySend na facebooku, niedługo więcej szczegółów

Jak Przelać Pieniądze

24/03/2016

Jak Przelać Pieniądze

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim naszym Klientom i Fanom najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.

 

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy kod rabatowy na darmowy przelew FAST. Wystarczy wpisać go przed wysłaniem pieniędzy, aby zaoszczędzić 2 GBP. 🎁🎁

WIELKANOC2016

 

Kod jest ważny do końca poniedziałku 28.03.2016

Funty Brytyjskie z Anglii do Polski

02/04/2016

Rozdajemy kupony promocyjne Transfergo w samolotach linii lotniczych Wizz Air. Jeśli lecisz w ciągu najbliższych 2 miesięcy do Polski lub Rumunii, zapytaj personel pokładowy o ulotkę i kupon promocyjny £10 na przelew z TransferGo.

 

Zrób zdjęcie ulotki i kuponu i wyślij je na: wizz@transfergo.com

Dodaj w wiadomości również datę lotu oraz trasę na której leciałeś/-aś. Wynagrodzimy Cię voucherem w wys. £25 na następny lot Wizz Air'em!

 

Ponadto, jeśli zrobisz z nami przelew, wpisując w pole "kod promocyjny" kod z vouchera otrzymanego w samolocie, otrzymasz od nas £10 w prezencie!

 

Czekamy na Twoje fantastyczne zdjęcie!

 

Życzymy miłego lotu,

Zespół TransferGo

kod promocyjny transfergo wizz air
Funty Brytyjskie z Anglii do Polski

09/04/2016

Podajemy wiosenny kod na darmowy transfer z TransferGo:

 

 

 

KROKUS

 

 

Kod jest ważny do 16-go kwietnia 2016

 

 

 

Pozdrawiamy

Funty Brytyjskie z Anglii do Polski

17/05/2016

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a więc już czas, aby pomyśleć co wywoła uśmiech na twarzy Twojej Mamy i sprawi, że poczuje się wyjątkowa!

 

Razem z naszym partnerem firmą Chocolissimo, która jest producentem najwspanialszej czekolady, przygotowaliśmy słodką niespodziankę dla Waszych Mam w postaci Czekoladowego Telegramu!

 

 

Zrób darmowy przelew z kodem MOJAMAMA i wyślij do nas na kochammame@transfergo.com imię, nazwisko oraz adres Twojej Mamy w Polsce, a my w Twoim imieniu wyślemy jej czekoladowy telegram o treści "Mamo Kocham Cię"*.

 

* Spośród nadesłanych wiadomości wylosujemy 20 szczęśliwych Mam, które otrzymają od Was piękny telegram.

 

Koncert Lady Pank - EasySend

Już 30 kwietnia na indigo at The O2 koncert Lady Pank 35 lat na scenie. EasySend jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia, dlatego czeka już na Was 5 darmowych, podwójnych wejściówek na koncert! Są jacyś chętni? :) Obserwujcie nasz profil, niedługo więcej szczegółów :)

Opublikowany przez EasySend na 14 marca 2016