Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać na przelewach do Polski!

Przelewy do Polski z Anglii. Jak przelać pieniądze do Polski?  Wyślij pieniądze do Polski z UK, USA, Kanady, Niemiec, Holandii, Austrii, Australii. Czym wysyłacie pieniądze do Polski. Szybkie transfery międzynarodowe. Porównaj kursy, opłaty. Tanie przelewy porównaj, porównanie firm Transferwise, Transfergo, EasySend, Western Union, Grosik, Transfery 24, Tonio, Azimo

Porównaj firmy oferujące przelewy do Polski. Sprawdź ranking, komentarze, recenzje, opinie na temat TransferWise, Transfergo, EasySend, Sami Swoi, Grosik, Transfer24, Western Union, Minutka, Opal Transfer, Azimo, Money gram, FuncikOpinie TrustpilotTrustpilot opinie

KOD SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) to 8 znakowy kod, używany do transakcji międzynarodowych, dzięki któremu można zidentyfikować instytucję finansową.

 

W Polsce przyjęło się, że nazywamy go kodem SWIFT. Jednak może być to nieco mylące, ponieważ w innych krajach kod ten określa się mianem kodu BIC. Czyli mówiąc o kodach BIC i SWIFT mamy na myśli to samo. Jest to jawny, stały i niezmienny kod.

 

Kod SWIFT zawiera 8 znaków i jest unikalny dla każdego banku w Polsce i zagranicą. Można jednak spotkać kod złożony z 11 znaków, gdzie dodatkowe 3 znaki identyfikują np. oddział banku.

 

Przed wysłaniem pieniędzy za granicę lub z zagranicznego konta do Polski należy upewnić się, że stosujemy odpowiedni format numeru rachunku. Niepoprawne wprowadzenie numeru może skutkować opóźnieniami w realizacji operacji lub zwrotem pieniędzy na rachunek, z którego chcemy je przesłać.

 

 

Kliknij na logo swojego banku, aby poznać kod SWIFT

Kod SWIFT banku BGZ Jak przelać pieniądze do Polski z Wielkiej BrytaniiKod SWIFT banku BOŚ Przelewy do Polski z Wielkiej BrytaniiKod SWIFT banku BPH Przelewy do Polski z AngliiKod SWIFT banku BNP PARIBAS Jak wysyłacie pieniądze do Polski z Wielkiej BrytaniiKod SWIFT banku Bank Pocztowy Jak wysłać pieniądze do Polski z AngliiKod SWIFT banku bank zachodni WBK Jak przelać pieniądze do Polski z AngliiKod SWIFT banku danske bank jak przelewacie funty do Polski z UKKod SWIFT banku deutshe bank jak przelewacie funty do Polski z AngliiKod SWIFT banku ING bank czym przelewac funty do Polski z Wielkiej BrytaniiKod SWIFT banku mbank czym wysyłacie funty do Polski z UKKod SWIFT banku pko bank jak wysyłacie funty do Polski z AngliiKod SWIFT banku raiffeisen bank jak przelac funty do Polski z AngliiKod SWIFT banku CITI HANDLOWY Przelewy do Polski z UKKod SWIFT banku millenium bank czym przelewacie funty do Polski z Wielkiej BrytaniiKod SWIFT banku BPS Jak przelać pieniądze do Polski z AngliiKod SWIFT banku meritum bank czym przelewacie funty do Polski z AngliiKod SWIFT banku getin bank jak przelewacie funty do Polski z Wielkiej BrytaniiKod SWIFT banku mbank multibank czym wysyłacie funty do Polski z AngliiKod SWIFT banku pbs bank czym przelewacie funty do Polski z UKKod SWIFT banku pekao bank jak przelewacie funty do Polski z Anglii

Pod każdym kodem podany jest link do strony danego banku, z której zostala zaczerpnięta informacja. Proszę o jej zweryfikowanie przed wykonaniem przelewu.