Opinie użytkowników Trustpilot

Sprawdź opinie użytkowników

Porównaj ceny Zdecyduj sam!

tanieprzelewy.comPrzelewy do Polski

Porównanie firm oferujących przelewy do Polski

Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać na przelewach międzynarodowych!

Porównywarka kart wielowalutowychPorównanie kart wielowalutowych
Logo firmy
5 gwiazdek na Trustpilt

4.8 na 5

13 144 opinii na Trustpilot

Recenzja firmy EasySend oferującej tanie przelewy do Polski

Źródło:Vimeo

PIERWSZY I KAŻDY CO DZIESIĄTY PRZELEW ZA DARMO!

Dokładnie TAK :-) Pierwszy i każdy co dziesiąty przelew jest za darmo!

EasySend to w pełni Polska firma, która została założona w Irlandii Północnej przez polskich emigrantów.

Firma ma swoje siedziby w Londynie i Gdańsku. Wszyscy pracownicy firmy posługują się biegle językiem polskim i angielskim, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań, czy jest to pomoc przy rejestracji, czy sprawy techniczne, odpowiedzi zostaną udzielone szybko i profesjonalnie. EasySend działa na rynku od 2006 roku. W tym czasie zyskali uznanie tysięcy klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

Dzięki elastycznemu podejściu i nastawieniu na klienta, który w moim odczuciu jest w centrum uwagi, firma nie przestaje się rozwijać, co pozwala na wprowadzanie coraz lepszej oferty.

Bardzo dobry kurs, stała niska opłata za przelew, pierwszy i co dziesiąty przelew za darmo, to nie jedyne zalety serwisu, warto również wspomnieć o bezpieczeństwie. EasySend jest nadzorowane przez brytyjski FCA i polski KNF, co gwarantuję przestrzeganie bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa.

Wielką zaletą firmy EasySend jest posiadanie w swojej ofercie możliwości dokonania przelewu o nazwie SUPERFAST, dzięki któremu pieniądze trafią na konto odbiorcy w maksymalnie 2 godziny od zlecenia przelewu (realizowane od pn do pt w godzinach 7:00 – 14:00 czasu brytyjskiego).

Wykonanie przelewu przez EasySend jest naprawdę bardzo proste! Do założenia konta wystarczy adres e-mail, który trzeba potwierdzić klikając w link aktywacyjny wysłany na naszą pocztę. Konto można też założyć poprzez synchronizację z Facebook’iem lub Google +.

Po rejestracji możemy łatwo zalogować się do Panelu Klienta, w którym podajemy dane odbiorcy, nadawcy, walutę, na którą chcemy wymienić pieniądze i gotowe. Cały proces zajmuje kilka chwil. W rejestracji może Wam pomóc film instruktażowy umieszczony na górze strony. Sprawdźcie sami jakie to proste.

EasySend nie posiada aplikacji mobilnej, ale strona www.easysend.pl jest bardzo dobrze dostosowana do obsługi urządzeń mobilnych i bez problemu można z niej korzystać ze smartfona czy tableta.

Bez wątpienia EasySend jest sprawdzonym, bezpiecznym i SZYBKIM sposobem na wysłanie pieniędzy do lub z Polski. EasySend obsługuje tak naprawdę wszystkie waluty europejskie, więc ma możliwość wymiany bardzo wielu par walutowych, takich jak:

GBP > PLN EUR HUF CZK CHF USD BGN NOK SEK

PLN > GBP EUR HUF CZK CHF USD BGN NOK SEK

Zauważyłem również, że EasySend docenia zaufanie jakim obdarzyliśmy ich firmę decydujac sie na skorzystanie z ich usług i wie jak dbać o swoich klientów, oraz nagradza ich lojalność. Ostatnio do zdobycia było £1000 na wycieczkę, bilety lotnicze o wartości £100, bilety na koncerty czy mnóstwo darmowych przelewów SUPERFAST! Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami warto śledzić ich fanpage na Facebook’u.

Obsługa klienta w EasySend stoi na naprawdę wysokim poziomie, w dwóch językach – polskim i angielskim. Możliwość kontaktu poprzez telefon, e-mail, okienko czatu na stronie www, czy Facebook, pokazują, że firma jest nastawiona na łatwy i szybki kontakt. Pracownicy są bardzo przyjaźni i zawsze są pomocni, daje się odczuć, że naprawdę znają się na swojej pracy i można liczyć na ich profesjonalizm.

Podsumowując. EasySend oceniam bardzo pozytywnie i rekomenduję wszystkim tym, którym zależy na bardzo dobrej ofercie popartej bezpieczeństwem i profesjonalizmem. Warto również pamiętać, że EasySend to w 100% Polska firma, która rozwija się od 10 lat co jest godne uznania i wspierania. Oczywiście wystawiam pozytywną opinię i oby tak dalej!

EasySend przelewy do polski 01
EasySend przelewy do polski 02
EasySend przelewy do polski 03
EasySend przelewy do polski 04
EasySend przelewy do polski 05
EasySend przelewy do polski 06
EasySend przelewy do polski 07
EasySend przelewy do polski 08
EasySend przelewy do polski 09
EasySend przelewy do polski 10
EasySend przelewy do polski 11
EasySend przelewy do polski 12
EasySend przelewy do polski 13
EasySend przelewy do polski 14
EasySend przelewy do polski 15
EasySend przelewy do polski 16
EasySend przelewy do polski 17

KONTAKT:

www.easysend.pl

Napisz do nas:

pomoc@easysend.pl

Zadzwoń na numer:

UK: +48 58 735 81 81

PL +44 28 95 810 710

Adres UK:

EasySend Ltd

5 The Mall

W5 2PJ

London

United Kingdom

Adres PL:

EasySend Polska Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 223

80-266 Gdańsk

Polska

Opinie użytkowników EasySend
Anna Woźniak Doradca finansowy
Karta mBank - usługa mKantorUsługa wielowalutowa mBanku - mKantormKantor - darmowa usługa wielowalutowa do Twojego konta

Gdziekolwiek jesteś masz dostęp do 10 walut które łatwo wymienisz w aplikacji mobilnej lub w serwisie transakcyjnym

Japonia JPY
JPY
Norwegia NOK
NOK
Szwecja SEK
SEK
Czechy CZK
CZK
Dania DKK
DKK
Węgry HUF
HUF
Unia Europejska EUR
EUR
USA USD
USD
Szwajcaria CHF
CHF
Wielka Brytania GBP
GBP