Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać na przelewach do Polski!

Przelewy do Polski z Anglii. Jak przelać pieniądze do Polski?  Wyślij pieniądze do Polski z UK, USA, Kanady, Niemiec, Holandii, Austrii, Australii. Czym wysyłacie pieniądze do Polski. Szybkie transfery międzynarodowe. Porównaj kursy, opłaty. Tanie przelewy porównaj, porównanie firm Transferwise, Transfergo, EasySend, Western Union, Grosik, Transfery 24, Tonio, Azimo

Porównaj firmy oferujące przelewy do Polski. Sprawdź ranking, komentarze, recenzje, opinie na temat TransferWise, Transfergo, EasySend, Sami Swoi, Grosik, Transfer24, Western Union, Minutka, Opal Transfer, Azimo, Money gram, FuncikOpinie TrustpilotTrustpilot opinie
Jak wysłać grubszą kwotę funtów do PL

Firma ma swoje siedziby w Londynie i Gdańsku. Wszyscy pracownicy firmy posługują się biegle językiem polskim i angielskim, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań, czy jest to pomoc przy rejestracji, czy sprawy techniczne, odpowiedzi zostaną udzielone szybko i profesjonalnie.

EasySend działa na rynku od 2006 roku. W tym czasie zyskali uznanie tysięcy klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

 

 

Dzięki elastycznemu podejściu i nastawieniu na klienta, który w moim odczuciu jest w centrum uwagi, firma nie przestaje się rozwijać, co pozwala na wprowadzanie coraz lepszej oferty.

 

 

Bardzo dobry kurs, stała niska opłata za przelew, pierwszy i co dziesiąty przelew za darmo,  to nie jedyne zalety serwisu, warto również wspomnieć o bezpieczeństwie.  EasySend jest nadzorowane przez brytyjski FCA i polski KNF, co gwarantuję przestrzeganie bardzo wysokich standardów bezpieczeństwa.

 

 

 

 

                       PIERWSZY I KAŻDY CO DZIESIĄTY PRZELEW ZA DARMO!

 

 

                Dokładnie TAK :-)  Pierwszy i każdy co dziesiąty przelew jest za darmo!

 

EasySend to w pełni Polska firma, która została założona w Irlandii Północnej przez polskich emigrantów.

EasySend szybkie przelewy do Polski. Sprawdź komentarze, ranking, recenzję i opinie firmy oferującej przelewy do PolskiWyślij Pieniądze do PL

18/03/2016

Jak Przelać Pieniądze

Wielką zaletą firmy EasySend jest posiadanie w swojej ofercie możliwości dokonania przelewu o nazwie SUPERFAST, dzięki któremu pieniądze trafią na konto odbiorcy w maksymalnie 2 godziny od zlecenia przelewu  (realizowane od pn do pt w godzinach 7:00 – 14:00 czasu brytyjskiego).

 

Wykonanie przelewu przez EasySend jest naprawdę bardzo proste! Do założenia konta wystarczy adres e-mail, który trzeba potwierdzić klikając w link aktywacyjny wysłany na naszą pocztę. Konto można też założyć poprzez synchronizację z Facebook’iem lub Google +.

 

Po rejestracji możemy łatwo zalogować się do Panelu Klienta, w którym podajemy dane odbiorcy, nadawcy, walutę, na którą chcemy wymienić  pieniądze i gotowe. Cały proces zajmuje kilka chwil. W rejestracji może Wam pomóc film instruktażowy umieszczony na górze strony. Sprawdźcie sami jakie to proste.

 

EasySend nie posiada aplikacji mobilnej, ale strona www.easysend.pl jest bardzo dobrze dostosowana do obsługi urządzeń mobilnych i bez problemu można z niej korzystać ze smartfona czy tableta.

 

Bez wątpienia EasySend jest sprawdzonym, bezpiecznym i SZYBKIM sposobem na wysłanie pieniędzy do lub z Polski. EasySend obsługuje tak naprawdę wszystkie waluty europejskie, więc ma możliwość wymiany bardzo wielu par walutowych, takich jak:

 

GBP > PLN EUR HUF CZK CHF USD BGN NOK SEK

PLN > GBP EUR HUF CZK CHF USD BGN NOK SEK

 

Zauważyłem również, że EasySend docenia zaufanie jakim obdarzyliśmy ich firmę decydujac sie na skorzystanie z ich usług i wie jak dbać o swoich klientów, oraz nagradza ich lojalność. Ostatnio do zdobycia było £1000  na wycieczkę, bilety lotnicze o wartości £100, bilety na koncerty czy mnóstwo darmowych przelewów SUPERFAST! Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami warto śledzić ich fanpage na Facebook’u.

 

Obsługa klienta w EasySend stoi na naprawdę wysokim poziomie, w dwóch językach – polskim i angielskim. Możliwość kontaktu poprzez telefon, e-mail, okienko czatu na stronie www, czy Facebook, pokazują, że firma jest nastawiona na łatwy i szybki kontakt. Pracownicy są bardzo przyjaźni i zawsze są pomocni, daje się odczuć, że naprawdę znają się na swojej pracy i można liczyć na ich profesjonalizm.

 

 

 

Podsumowując. EasySend oceniam bardzo pozytywnie i rekomenduję wszystkim tym, którym zależy na bardzo dobrej ofercie popartej bezpieczeństwem i profesjonalizmem. Warto również pamiętać, że EasySend to w 100% Polska firma, która rozwija się od 10 lat  co jest  godne uznania i wspierania. Oczywiście wystawiam pozytywną opinię i oby tak dalej!

KONTAKT:

 

www.easysend.pl

 

EasySend w UK

 

Napisz do:

help@easysend.pl

 

Zadzwoń na numer:

+44 28 95 810 710

 

Pon. - Pt.: 07:30 - 17:30

Sobota: 10:00 - 14:00

 

 

EasySend Ltd

5 The Mall

London W5 2PJ

United Kingdom

 

 

 

EasySend w PL

 

Napisz do:

pomoc@easysend.pl

 

Zadzwoń na numer:

+48 58 735 81 81

 

Pon. - Pt.: 08:30 - 18:30

Sobota: 11:00 - 15:00

 

 

EasySend Polska Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 223

80-266 Gdańsk

Polska

Firma EasySend spełnia Twoje oczekiwania?

Zdecydowałeś się na skorzystanie z ich usług?

Jeżeli tak, będziemy bardzo wdzięczni za dodanie komentarza opisującego Wasze doświadczenia z firmą EasySend.

Sprawdź co EasySend porabia na ich facebookowym fanpage'u

Opinie użytkowników portalu Trustpilot

 • Transferwise, opinia, recenzje, ranking, porównywarka
 • Opinia i recenzja firmy Transferwise - serwisu umożliwiającego tanie i szybkie przelewy do Polski
 • Transferwise przelewy z Wielkiej Brytanii do Polski
 • Transferwise Wyślij pieniądze do polski z Anglii
 • Transferwise firma zajmująca się przelewami do Polski z Anglii
 • Transferwise firma zajmująca się przelewami do Polski z UK
 • Transferwise jakie macie opinie i doświadczenia z tą firmą
 • Transferwise przelewy do polski
 • EasySend darmowy przelew do Polski
 • EasySend porównywarka przelewów do Polski
 • EasySend, szybkie przelewy do Polski z Anglii
 • EasySend opinia o tej firmie
 • EasySend przelewy do Polski z Wielkiej Brytanii
 • EasySend porównywarka przelewów do Polski z Wielkiej Brytanii
 • EasySend jak najlepiej wysłaś pieniądze do Polski z Anglii
 • EasySend czym wysyłacie pieniądze do Polski z UK
 • EasySend tanie przelewy do Polski
 • EasySend, Transfergo, Transferwise, Grosik
 • EasySend opinia, recenzja, ranking, szybkie przelewy do Polski
 • EasySend jakie są wasze opinie i doświadczenia z tą firmą
 • EasySend porównaj firmy oferujące przelewy do Polski
 • EasySend porównaj z innymi firmami
 • EasySend jak przelać pieniądze do Polski opinie
 • EasySend opinie, kontakt, doświadczenie, firma
 • EasySend wysokie kursy niskie opłaty, bezpieczeństwo